Українська версія сайту

14-08-2017 Строка
Табірний збір для курсантів першого курсу ННІ № 2 Фото

Курсанти першого курсу – майбутні правохоронці у розташування Навчально-наукового інституту № 2 на табірний збір. Тут новачки будуть адаптуватися до кругообігу поліцейських буднів та приступлять до здобуття перших необхідних знань.

04-08-2017 Строка
Відзначення Дня Національної поліції України в ННІ № 2! Фото

Сьогодні в Україні відзначають День Національної поліції. Свято було встановлено в Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…»,

31-07-2017 Строка
Підведення підсумків навчання криміналістів 2-го курсу 
 Фото

Ось і підійшов до завершення ще один навчальний рік плідної роботи у навчально-науковому інституті № 2. В останній навчальний день, курсанти 2-го курсу зустрілися з директором інституту підполковником поліції Саковським Андрієм Анатолійовичем та заступником директора майором поліції Марчевським Сергієм Валерійовичем для підведення підсумків та обговорення досягнутих результатів.

27-07-2017 Строка
Загальні збори криміналістів 3-го курсу Фото

Підійшов до завершення навчальний рік для курсантів 3 курсу навчально-наукового інституту № 2. Здобуття нового досвіду, удосконалення навичок та наполеглива праця супроводжувала кожного впродовж періоду навчання, тому у відпустку криміналісти відправляються із безцінним багажем знань, який вони безперервно наповнювали.

24-07-2017 Строка
ОХОРОНА ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ – НАЙГОЛОВНІШЕ ЗАВДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ Фото

Одним із головних обов’язків нашої держави є охорона прав і свобод людини. Дане положення визначене не лише в нормах Основного Закону, а й в Кодексі поведінки посадових осіб з підтримання правопорядку, прийнятого Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1979 року, який зобов’язує працівників поліції поважати та захищати гідність та права людини.

24-07-2017 Строка
УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ «ЛІТО В ПОГОНАХ» Фото

20 липня в навчально-науковому інституті № 2, за участю директора інституту підполковника поліції Саковського Андрія Анатолійовича, відбулося урочисте нагородження переможців фотоконкурсу «Літо в погонах».

21-07-2017 Строка
Інструктаж для наймолодших криміналістів Фото

Підходить до завершення навчальний рік у навчально-науковому інституті №2. Цей період приніс чимало досягнень, досвіду та вражень кожному, хто знайшов себе серед нелегких буднів працівника поліції.

20-07-2017 Строка
Практичне заняття за участю слідчого у криміналістів Фото

19 липня 2017 року за ініціативою професора кафедри криміналістичних експертиз ННІ №2 НАВС полковника поліції Удовенко Ж.В. для проведення практичного заняття для курсантів 3-го курсу з навчальної дисципліни «Криміналістика» на тему «Розслідування злочинів проти власності» була запрошена старший слідчий відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності СВ Шевченківського УП ГУНП України в м. Києві майор поліції Гораш І.В.

20-07-2017 Строка
Патрульні поліцейські залучилися до навчального процесу криміналістів. Фото

Керівництво навчально-наукового інституту № 2 всіма способами сприяє удосконаленню навчального процесу, тому співпраця навчального закладу із управлінням патрульної поліції в м. Києві ДПП НП не припиняється.

18-07-2017 Строка
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ РОБОТИ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА «COGNITIO RERUM» ННІ № 2 Фото

17 липня у навчально-науковому інституті № 2 відбулося підсумкове засідання наукового товариства здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр та магістр, метою якого стало підведення підсумків роботи за 2016/2017 навчальний рік.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X