Українська версія сайту

17-10-2017 Строка
СВЯТКОВІ ВИХІДНІ СТУДЕНТІВ ННІ № 2 НАВС Фото

14 жовтня студентами першого курсу навчально-наукового інституту № 2 було відвідано суспільно-мистецьку акцію «Вони присягнули на мир і волю», яка відбулася в столичному Палаці спорту, з нагоди відзначення Дня захисника України.

17-10-2017 Строка
ЗУСТРІЧ МАГІСТРІВ ПЕРШОГО КУРСУ З ЗАСТУПНИКОМ ДИРЕКТОРА ННІ № 2 МАРЧЕВСЬКИМ С.В. Фото

17 вересня в навчально-науковому інституті № 2 відбулися загальні збори студентів-магістрів першого року навчання з заступником директора інституту майором поліції Марчевським Сергієм Валерійовичем.

12-10-2017 Строка
Студенти магістратури ННІ № 2 НАВС ознайомились з роботою експертів Київського НДЕКЦ МВС України. Фото

Практика виїзних занять для здобувачів ступеня вищої освіти магістр навчально-наукового інституту № 2 - надзвичайно інформативний та важливий процес удосконалення набутих навичок та отримання досвіду щодо практичної діяльності експертів-криміналістів.

11-10-2017 Строка
Курсанти і студенти ННІ № 2 відвідали виставку «Зброя та безпека – 2017» Фото

Що таке служба? Це відданість обраній справі, чесне виконання своїх обов’язків і беззаперечна причетність до технічного прогресу. Ми не втрачаємо можливості підвищення свого рівня обізнаності в усіх напрямках, та особливо приємно розвиватися у плані нашої майбутньої професії.

10-10-2017 Строка
Підведення підсумків додаткової практичної підготовки у ННІ № 2 Фото

Прихильники футболу та патріоти своєї держави провели вечір 9-го жовтня у напруженні, спостерігаючи за культовою подією, яка вирішила долю нашої збірної.

09-10-2017 Строка
Урочисті заходи до Дня юриста в ННІ № 2 Фото

Приводом для створення невимушеної атмосфери у стінах навчально-наукового інституту № 2, що надала робочим будням святкового настрою, став Всеукраїнський День юриста.

07-10-2017 Строка
У ННІ № 2 нічого не залишаться без уваги Фото

У навчально-науковому інституті № 2 без уваги не залишаються як здобутки так і проступки представників особового складу.

06-10-2017 Строка
В ННІ № 2 ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «МІСЦЕ ТА РОЛЬ ЮРИСТА В МЕХАНІЗМІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ТА СВОБОД ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА» Фото

На передодні Дня юриста, 4 жовтня 2017 року в навчально-науковому інституті № 2 Національної академії внутрішніх справ, науковим товариством «Сognitio rerum» було проведено круглий стіл на тему: «Місце та роль юриста в механізмі забезпечення прав та свобод людини і громадянина».

06-10-2017 Строка
СЛУХАЧІ МАГІСТРАТУРИ ННІ № 2 НАВС ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ МВС УКРАЇНИ Фото

5 жовтня здобувачами вищої освіти ступеня магістр першого року навчання навчально-наукового інституту № 2 НАВС вперше було відвідано музей історії МВС України, який розміщений у центральному корпусі Національної академії внутрішніх справ і є його структурним підрозділом.

04-10-2017 Строка
ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-МАГІСТРІВ ПЕРШОГО КУРСУ З ДИРЕКТОРОМ ННІ № 2 ПІДПОЛКОВНИКОМ ПОЛІЦІЇ САКОВСЬКИМ А.А. ТА ЗАВІДУВАЧЕМ МЕДИЧНОЇ ЧАСТИНИ ІНСТИТУТУ ГНАТІВ Л.М. Фото

03 жовтня в навчально-науковому інституті № 2 відбулася зустріч здобувачів вищої освіти ступеня магістр першого року навчання з директором інституту, підполковником поліції Андрієм Анатолійовичем Саковським та завідувачем медичної частини інституту Любомирою Миколаївною Гнатів.

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X