Українська версія сайту

Благоустрій до поминальних днів

16-04-2018

13 квітня, курсанти ННІ 2 НАВС відгукнулись на прохання Київської міської державної адміністрації щодо участі у приведенні до належного санітарного стану, перед поминальними днями, меморіальних комплексів, пам’ятників, меморіальних дошок в честь захисників України, а також місць поховання загиблих осіб, які брали участь у захисті України під час антитерористичної операції на сході України.

Група курсантів нашого інституту допомогли навести порядок на центральній алеї Лісового кладовища та на території де поховані загиблі захисники України, чим і проявили повагу до їхнього подвигу.

Курсанти показали свою великодушність, доброту та відповідальність, адже не залишились осторонь цієї справи, і довели, що ми не лише навчаємось, а й долучаємось до різних видів діяльності в межах району та держави в цілому.

Участь у даних заходах не залишила байдужими і перехожих громадян, які протягом прибирання підходили до курсантів, дякували їм за цей чудовий та великодушний вчинок і приєднувались до акції. Ми теж пишаємось тим, що з великим ентузіазмом та бажанням курсанти ННІ №2 НАВС здійснювали благоустрій вказаної території.

Варто зазначити, що ця благодійна акція проводиться щорічно і завжди є охочі допомогти.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X