Українська версія сайту

Чергове зібрання наукового гуртка «Криміналістика та судова експертиза»

13-03-2018

12 березня 2018 року в навчально-науковому інституті № 2 відбулось чергове зібрання учасників наукового гуртка «Криміналістика та судова експертиза» науково-дослідної лабораторії з проблем експертно-криміналістичного забезпечення.

З першими днями весни та міжнародним жіночим днем ще раз привітав молодих науковців заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи підполковник поліції Білозьоров Євген Вікторович. А також наголосив на необхідності активізації підготовки та завершення наукових робіт, оскільки наближається період весняних та підсумкових конференцій і всеукраїнських конкурсів.

Завідувач науково-дослідної лабораторії підполковник поліції Патик Андрій Анатолійович розповів майбутнім вченим про важливість активної участі у науковому житті інституту та академії. Підготовка тез доповідей та наукових статей, спілкування та співпраця з науковими керівниками є необхідним кроком для тих, хто обрав науковий шлях та по закінченні навчання планує будувати свою наукову кар’єру в стінах академії.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X