Українська версія сайту

Для молодшого покоління

15-06-2017

Усі люблять дітей, їхнє особливе бачення світу, безкорисливість вчинків, любов до усього, що їх оточує. Однак для розвитку інших необхідних в житті якостей, їм варто допомагати, підтримувати і налаштовувати на правильні рішення. З дитинства батьки займаються вихованням особистості у малечі, з часом у їх оточенні з'являються вчителі, однолітки, що мають неабиякий вплив на формування власного світобачення у дитини.

Курсанти Навчально-наукового інституту № 2 вирішили не бути осторонь і допомогти школярам у вирішенні питань, які на їхньому етапі розвитку грають чималу роль. Тож, представники юридичної клініки «EXPERT» без вагань відправилися у загальноосвітні навчальні заклади Деснянського району, де сьогодні організовані літні табори, щоб знайомити учнів із життєво важливими правилами.

Завчасно продумавши схему дій, курсанти робили усе, аби слухачі не нудьгували, а лише з користю проводили час. Так ми за допомогою ігор і цікавих розповідей залучили маленьких громадян до нашої бесіди, що одразу ж привело до позитивних результатів. Дітлахи активно брали участь у обговоренні питань з пожежної безпеки, небезпечних ситуаціях на вулицях і дворах, поведінки на дорозі. Час проведений у школах пролітав непомітно, але дуже плідно. За досить короткий строк наші заняття відвідало близько 500 учнів перших – четвертих класів із шкіл №№ 276, 321, 192, 259.

Ми були здивовані уважністю наших слухачів, вони з цікавістю відвідували зустрічі, що підтвердило необхідність їх проведення. Чекаємо з нетерпінням нових запрошень, адже разом із ними ми теж впевнено розвиваємося і набуваємо досвіду. Робота триває.

ННІ № 2

 

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X