Українська версія сайту

ДОТРИМАННЯ ІНСТИТУТУ КУРАТОРСТВА В НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ № 2

06-06-2019

5 червня 2019 року, у вільний від занять час, відбулась чергова зустріч куратора – завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем криміналістичного забезпечення та судової експертології навчально-наукового інституту № 2 підполковника поліції Патика А.А. та курсантів навчальної групи 102, спеціалізації «Техніко-криміналістичне забезпечення».

Під час бесіди з майбутніми правоохоронцями обговорювались питання службової дисципліни, правил проживання в гуртожитку, спілкування в курсантському соціумі. Курсанти задавали питання щодо навчання та проживанням в академії, з якими у них виникають складнощі, обговорювались шляхи їх спільного вирішення. Висловлювали свої думки щодо можливого удосконалення побуту курсанта в інституті.

Зважаючи на період ознайомчої практики та канікулярної відпустки, що наближається, курсантам наголошено про заборону вживання алкогольних напоїв, недопущення порушення поліцейської етики, правил дорожнього руху під час керування транспортними засобами, пожежної безпеки та правил поводження на воді. Обговорено сумні події 1 червня 2019 року у місті Переяслав-Хмельницькому, проаналізовано причини та можливі негативні наслідки порушення етики поліцейського та техніки безпеки у поза службовий час.

Нагадані основні гасла поліції, вишиті на службовому прапорі Національної академії внутрішніх справ – «СЛУЖИТИ ТА ЗАХИЩАТИ».

ННІ №2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X