Українська версія сайту

Двері криміналістів традиційно відчинилися для абітурієнтів

23-03-2017

Уже понад 30 років Навчально-науковий інститут № 2 є невід’ємною частиною Національної академії внутрішніх справ – провідного навчального закладу в системі МВС України, який готує гідних і відданих своєму обов’язку офіцерів-правоохоронців, у котрих навчання в стінах академії викарбовується у пам’яті теплими спогадами назавжди.

 

Нашим кредо є чесність і повага до оточуючих, тому традиційно відкриваючи двері для абітурієнтів, ми з неприхованим азартом залучаємо їх до курсантського життя.

Сьогодні, у рамках Дня відкритих дверей, до навчального закладу завітало понад 300 школярів із міста Києва, Київської, Черкаської, Вінницької, Чернігівської та Житомирської областей, перед якими зовсім скоро постане нелегкий вибір, що визначить майбутнє. Ми, у свою чергу, робимо усе можливе аби якомога точно передати живу атмосферу, яка щоденно вирує в розташуванні інституту та дарує позитивні емоції.

Представники шкіл, учні, їх батьки та вчителі, у супроводі курсантів та викладачів інституту відвідали спеціалізовані аудиторії та полігони, спортивний комплекс і стадіон, здійснили захоплюючу екскурсію до музею судових експертиз. Здивуванню гостей не було меж, усі прогулянки супроводжувалися безмежною кількістю обговорень щодо можливого навчання і проживання у стінах інституту та академії в цілому.

Гостей зустрів директор інституту, підполковник поліції Андрій Саковський, який розповів про історію академії та інституту, кроки становлення і розвитку, які вивели академію на перші місця, серед вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку майбутніх офіцерів-правоохоронців. Крім того, майбутнім абітурієнтам доведені правила вступу та переваги навчання в академії, а також шляхи подальшої реалізації та кар’єри.

Сьогоднішній день, наповнений новими відкриттями і враженнями, пройшов як завжди на високому рівні. Таким чином, криміналісти продовжують тримати марку, не припиняючи виконувати свої безпосередні обов’язки.

ННІ №2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X