Українська версія сайту

Кубок Міністра внутрішніх справ України з волейболу на території Навчально-наукового інституту №2 Національної академії внутрішніх справ

08-04-2017

З метою сприяння розвитку фізичної культури і спорту, а також зміцнення фізичної загартованості, збереження трудової активності працівників та військовослужбовців центральних органів виконавчої влади на території Навчально-Наукового інституту № 2 Національної академії внутрішніх справ відбувся І етап турніру з волейболу «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2017».

У напруженій боротьбі беруть участь команди Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Державної міграційної служби України та вищих навчальних закладів МВС.

Поєдинок беззаперечно став пам'ятним для стін інституту криміналістів. Неможливо передати емоції, що вирувала у спортивному залі під час кожної гри, адже вболівальники підтримували гравців і тамували своє переживання вигуками та оплесками.

 

Команда Національної академії внутрішніх справ гідно захищала свій навчальний заклад, кожний із учасників викладався на повну, а на волейбольній арені панував справжній спортивний азарт.

По закінченню протистояння, місця на п’єдесталі розмістилися таким чином:

І місце – команда Національної академії внутрішніх справ;

ІІ місце – команда Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій;

ІІІ місце – команда Департаменту патрульної служби.

Справжня військова наполегливість команди академії принесла заслужену перемогу у турнірі та вихід у ІІ тур, який буде проходити з 12 по 15 квітня у місті Одеса.

Капітан збірної НАВС, завідувач кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки майор поліції Ігор Мазур поділився своїми емоціями: «У нас була мета і кожен із учасників доклав неабияких зусиль до її досягнення. Найголовніше – це відчувати один одного, адже коли команда працює наче один механізм, її неможливо вивести з ладу».

Ми щиро вітаємо своїх колег, бажаємо наснаги та нехай жага до перемоги супроводжує спортсменів надалі.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X