Українська версія сайту

Кураторська година – інструктаж з дотримання правил протипожежної безпеки

13-04-2018

12 квітня 2018 року в Навчально-науковому інституті №2 НАВС було проведено інструктаж здобувачів вищої освіти 2 курсу щодо заходів пожежної безпеки у службових приміщеннях Національної академії внутрішніх справ.

На заході були присутні заступник директора навчально-наукового інституту №2, майор поліції Сергії Марчевський, та куратор 202 навчальної групи, доцент кафедри криміналістичного забезпечення та судових експертиз, підполковник поліції Олена Кофанова.

Сергій Валерійович Марчевський зупинився на основних заходах протипожежної безпеки, зазначивши на обов’язковісті ознайомлення з інструкцією про заходи пожежної безпеки у службових приміщеннях Національної академії внутрішніх справ.

Також,  під час інструктажу, здобувачам було доведено основні дії у разі виникнення пожежі, а також запропоновано переглянути короткий фільм з правил користування вогнегасниками.

По закінченню інструктажу здобувачі вищої освіти, під керівництвом свого куратора Олени Кофанової, відпрацювали маршрут евакуації, згідно схеми-евакуації.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X