Українська версія сайту

Курсанти і студенти ННІ № 2 відвідали виставку «Зброя та безпека – 2017»

11-10-2017

Що таке служба? Це відданість обраній справі, чесне виконання своїх обов’язків і беззаперечна причетність до технічного прогресу. Ми не втрачаємо  можливості підвищення свого рівня обізнаності в усіх напрямках, та особливо приємно розвиватися у плані нашої майбутньої професії.

Завдяки нашим кваліфікованим наставникам, ми не втрачаємо можливості підвищити свій рівень розвитку, шукаємо нові вершини для підкорення і набуття необхідних якостей, притаманних обраній справі.

Тож, чергова нагода вдосконалити свої знання та навички, не змусила нас чекати. 11 жовтня курсанти та студенти, на чолі з кураторами навчальних груп – Єфіменком Ігорем Миколайовичем і Приходьком Юрієм Павловичем , відвідали ХІV Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека – 2017». Захопленню нашого особового складу не було меж, адже кожний представлений екземпляр привертав увагу. На виставці можна було спостерігати за артилерійським оснащенням, засобами зв'язку і автоматизованого управління, боєприпасами та безпілотниками. Найбільше ж увагу привертали експозиції вітчизняних виробників озброєння та військової техніки.

Ще один день запам’ятається нам шаленими емоціями та драйвом, а отриманий досвід лише сприятиме майбутнім досягненням.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X