Українська версія сайту

Майбутні криміналісти проводять огляд місця події разом із практиками

19-03-2018

Заняття у навчально-науковому інституті № 2 НАВС – це нестримний кругообіг знань та навиків, які досвідчені викладачі передають здобувачам.

Уже стало традицією, що кафедра криміналістичного забезпечення та судових експертиз залучає практичних працівників  Експертної служби МВС України та слідчих підрозділів ГУНП України в м. Києві до освітнього процесу. Так, 16 березня 2018 року завідувач кафедри Володимир Атаманчук та професор кафедри Жанна Удовенко, спільно зі старшим експертом Закарпатського НДЕКЦ МВС України Василем Голоботовським, провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» на тему: «Тактика огляду».

На навчальному полігоні «Житлова кімната» були змодельовані злочини, наближені до реальних. Практичне заняття стало для курсантів 3 курсу чудовим способом проявити свої навики і вміння та попрацювати на місії події разом з досвідченим експертом.

Майбутні інспектори-криміналісти занурилися в атмосферу досліджень, ретельно фіксували слідову картину та процесуально грамотно складали протоколи огляду, справляючи враження уже досвідчених професіоналів.

Василь Голоботовський  детально зупинився на висвітленні практичної складової в рамках обговорюваної теми та звернув увагу на типових помилках при виявлені, збиранні та фіксації матеріальних слідів кримінального правопорушення.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X