Українська версія сайту

Місце і роль бібліотеки в сучасному освітньому процесі

09-02-2018

9 лютого 2018 року в навчально-науковому інституті № 2 відбулись загальні збори перемінного особового складу за участю заступника директора інституту з навчально-методичної та наукової роботи підполковника поліції Євгена Вікторовича Білозьорова та представника відділу забезпечення літературоюННІ № 2 Валентини Анатоліївни Возної.

Темою зібрання стала просвітницька лекція на тему: «Місце і роль бібліотеки в сучасному освітньому процесі», на якій додатково доведено правила користування бібліотекою, її можливостями, спектр послуг щодо підбору матеріалів для наукових робіт, отримання консультацій та допомога у пошуку літератури в системі карткових каталогів і картотек, отримання консультацій пошуку документів в електронному каталозі, надання переліку ресурсів в мережі Інтернет (WI-FI) з можливістю ознайомлення з документами у сфері юриспруденції та міжнародного права, систематичного і своєчасного інформування користувачів про нові надходження.

Окрім вищезазанчених послуг співробітники відділу забезпечення літературою популяризують бібліотечні фонди через масові заходи, серед яких організація книжкових виставок і тематичних полиць.

Наприкінці зустрічі заступник директора Білозьоров Є.В. надав поради та настанови щодо вдосконалення стану навчальної дисципліни і наголосив на пріорітетності написання наукових робіт, участі курсантів та студентів у наукових гуртках, а також в діяльності юридичної клініки інстиуту.

Таким чином, вихованці зрозуміли, що доступ до інформації забезпечує високу якість знань, а тому здобуття якісної освіти, не можливе без ресурсів бібліотеки.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X