Українська версія сайту

ОХОРОНА ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ – НАЙГОЛОВНІШЕ ЗАВДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

24-07-2017

Одним із головних обов’язків нашої держави є охорона прав і свобод людини. Дане положення визначене не лише в нормах Основного Закону, а й в Кодексі поведінки посадових осіб з підтримання правопорядку, прийнятого Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1979 року, який зобов’язує працівників поліції поважати та захищати гідність та права людини.

Таким чином, до обов’язків Національної поліції, було віднесено захист прав і свобод людини, а головним девізом останніх, стало: «Служити та захищати».

Так, 20 липня, з метою вдосконалення теоретичної підготовки здобувачів вищої освіти ступеня бакалавр, до навчально-наукового інституту № 2, з лекцією на тему: «Охорона прав і свобод людини – найголовніше завдання Національної поліції» було запрошено фахівців-юристів з Регіонального центру надання безоплатної вторинної допомоги в м. Києві.

Під час заняття, особливе значення було приділено практичній складовій освітнього процесу. У зв’язку з цим, юристами практиками перед курсантами нашого інституту були розглянуті ряд питань, що стосувалися права на безоплатну правову допомогу, діяльності Координаційних центрів з надання правової допомоги, порядку інформування працівниками поліції Координаційних центрів з надання безоплатної вторинної допомоги про випадки затримання осіб, питання щодо оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, а також аналізу порушень прав і свобод особи під час кримінального провадження та запобігання щодо їх порушення.

Курсанти інституту проявили не аби яку зацікавленість до поставлених питань, з їхнім подальшим аналізом в ході реформування вітчизняних правоохоронних органів, інституту адвокатури та судової гілки влади.

По закінченню, усі учасники залишилися під приємними враженнями від спілкування, оскільки саме такий спосіб навчання, дає можливість більш повно осмислити й розкрити вже здобуті теоретичні знання, під час вивчення базових та профільних навчальних дисциплін, а також дисциплін, що розширюють профіль.

 ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X