Українська версія сайту

Подякували від щирого серця

16-06-2017

Конкурс «Міс академія – 2017» приніс для учасниць Аліни Шуть, Олександри Шелоумової та для інституту криміналістів взагалі ще однин привід для гордості, адже уже вкотре наші чарівні конкурсантки захоплюють серця журі та сяють із титулами призерок на головній сцені академії.

Після отримання заслуженої нагороди настав час віддати належне кожному помічнику, які допомагали нашим красуням підніматися до почесного п’єдесталу.

Аби подякувати за підтримку у здійсненні видовищного шоу під час конкурсу, представники 1 курсу під керівництвом провідного фахівця, підполковника поліції В’ячеслава Володимировича Бірюкова відвідали загальноосвітню школу № 125, де розташувався ансамбль сучасного танцю «Аделаіда Денс». Гості провели декілька незабутніх годин із дітлахами, які  супроводжувалися веселощам, жартами  та іграми.

Учасники ансамблю були нагороджені подяками від директора інституту підполковника поліції Андрія Анатолійовича Саковського, а також цінними подарунками та безмежними словами вдячності.

Не забули курсанти і про свій правопросвітницький та профорієнтаційний обов’язок, із школярами була проведена бесіда щодо вступу та умов навчання у Національній академії внутрішніх справ.

Слово «вдячність» для нас не порожній звук, оскільки це один із проявів ввічливості істинного правоохоронця.

ННІ №2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X