Українська версія сайту

Повернення через 20 років !

03-06-2019

Період проходження служби та навчання у Національній академії внутрішніх справ залишиться одним із найкращих спогадів у пам’яті кожного, хто один раз і на все життя дав клятву вірності собі й присягнув державі.

Стіни Навчально-наукового інституту № 2 – це декілька томів історії, яку вони надійно бережуть, аби у особливий день зустрічі випускників, перенести присутніх у непростий але однозначно яскравий і насичений етап їх молодості.

Сьогодні, випускники інституту 1999 року, переступили поріг навчального закладу, що був їх фортецею, яка надійно оберігала, наповнювала знаннями і досвідом впродовж періоду навчання. Вони повернулися сюди не гостями, а все ще частиною великої і дружньої сім’ї.

Гостинно зустрів прибулих директор інституту, підполковник поліції Саковський Андрій Анатолійович та зі слів привітання розпочав день ностальгії та спогадів для колишніх курсантів. Вони довго оглядали територію інституту, звертали увагу на зміни та нововведення, поринаючи думками у минуле.

Серед випускників, сьогодні, багато успішних людей – керівників підрозділів Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та інших органів державної влади!

Чимало випробувань підготувала доля кожному із випускників, життєвий шлях часто різко змінював свій напрямок та здійснював нереальні віражі, що лише загартували героїв дня, яким випала можливість повернути час назад, змінити офіцерські погони курсантськими та зануритися у вихор непідробної щирості, відваги та наполегливості.

ННІ №2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X