Українська версія сайту

Профорієнтаційна місія триває

12-03-2018

Тиждень тому, курсанти і студенти навчально-наукового інституту № 2 відправилися у короткострокову березневу відпустку. Та перш, ніж залишити межі навчального закладу, найбільш підготовленим вихованцям – представникам юридичної клініки, доручили провести профорієнтаційну роботу, в рамках акції «Відвідай рідну школу», з учнями, ліцеїстами загальноосвітніх навчальних закладів.

Курсанти і студенти намагалися допомогти школярам у визначенні їх життєвого шляху та розповідали необхідну інформацію про вступ та подальше навчання у Національній академії внутрішніх справ.

Адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів отримували від наших вихованців нову рекламну продукцію академії, де змістовно та цікаво надана характеристика про академію та її структурні підрозділи.

Учні отримали запрошення відвідати стіни інституту в рамках Дня відкритих дверей, який буде проводитись 18 квітня поточного року, де зможуть зазирнути за лаштунки курсантського життя та отримати відповіді на багаточисельні запитання, стосовно специфіки професійної діяльності правоохоронця та більш глибоко дізнатись про професії інспектора-криміналіста та експерта.

Курсантами та студентами відвідано:                        

Школа Лужанського ЗНЗ ім. В. Орелецького, смт Лужани, Чернівецької області.

ЗОШ № 20, м. Черкаси.

Бобровицька гімназія в м. Бобровиця, Чернігівської області.

Знамянский ліцей, м. Знамянка, кіровоградської області.

Місія триває!

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X