Українська версія сайту

Триває активна профорієнтаційний робота

08-12-2021

Від того, яку професію обирає сьогоднішній випускник залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни.

Триває активна профорієнтаційний робота

Щоб вибір професії учнями був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори: поінформованість про відповідну професію, знання своїх особистісних особливостей, уміння співвідносити особисті здібності, які вимагають професія і спеціальність.

Триває активна профорієнтаційний робота

Саме тому, 7 грудня 2021 року викладач кафедри поліцейського права Національної академії внутрішніх справ майор поліції Алла Поліщук та курсанти – представники юридичної клініки «EXPERT» навчально-наукового інституту № 2 капрал поліції Осадча Карина і рядовий поліції Ольга Петель, провели правопросвітницьку та профорієнтаційну роботу у загальноосвітньому навчальному закладі Гімназія «Троєщина».

Триває активна профорієнтаційний робота

Курсанти активно розповідали про особливості вступу та навчання в Академії. Старшокласники отримали буклети з необхідною інформацією, багато дізналися про роботу сайту НАВС, де більш детальна інформація в категорії «Вступникам».

Крім того, для учнів 10-11 класів Аллою Поліщук проведено лекцію «Запобігання та протидія домашньому насильству», в рамках Всеукраїнської акації «16 днів проти насильства».

Робота триває!

Кафедра поліцейського права НАВС, ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Ірини Бекешкіної, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X