Українська версія сайту

Робота кураторів не залишається без уваги

06-03-2018

Із метою посилення індивідуально-виховного впливу на здобувачів вищої освіти, прискорення процесу адаптації осіб перемінного складу до умов навчання в НАВС (далі – академія) та служби в Національній поліції України, а також формування найкращих якостей, притаманних сучасному працівнику поліції та громадянину України, запроваджено інститут куратора навчальної групи.

Діяльність куратора є незамінною в житті здобувачів вищої освіти, адже це особи, котрі закріплюються за групою денної форми навчання наказом навчального підрозділу, як правило, на весь період її навчання в академії. І сьогодні, аби детально обговорити усі особливості цієї роботи, куратори навчально-наукового інституту № 2 (далі – інститут) зустрілися із заступником директора інституту, підполковником поліції Білозьоровим Євгеном Вікторовичем.

На заході розглянули звіти про виконану роботу, а також було визначено перспективні плани кураторської діяльності на другий навчальний семестр.

Закінчилася зустріч із кураторами порадами та настановами від заступника директора інституту щодо вдосконалення організації освітнього процесу, зміцнення дисципліни та дотримання законності у навчальній групі.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X