Українська версія сайту

Студенти магістратури ННІ № 2 НАВС ознайомились з роботою експертів Київського обласного бюро судово-медичної експертизи

16-06-2017

 Професія експерта-криміналіста займає особливе місце в правоохоронній діяльності, адже ефективна боротьба зі злочинністю на сучасному етапі розвитку держави неможлива без використання найсучасніших досягнень різних галузей науки і техніки. Експерти- криміналісти, хіміки, біологи, автотехніки та представники інших експертних спеціальностей окрім того є носіями не лише юридичних, але й спеціальних знань, запозичених в експертну діяльність із природничих і технічних наук.

15.06.2017 р. професори кафедри криміналістичних експертиз Лідія Котляренко та Олександр Садченко зі студентами магістратури ННІ №2 НАВС провели практичне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістичне дослідження матеріалів, речовин та виробів» на тему «Можливості криміналістичного дослідження біологічних об’єктів» на базі Київського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Працівники Київського обласного бюро судово-медичної експертизи радо зустріли гостей і ознайомили з особливостями професії судово-медичного експерта. Завідувачі відділень судово-медичної імунології Петро Коломієць, судово-медичної цитології Людмила Хоменко, судово-медичної токсикології Тетяна Богуславська розповіли студентам про завдання, які вирішують судово-медичні експерти при виконанні експертизи, а також із структурними підрозділами та їх можливостями при дослідженні біологічного матеріалу.

Студенти побували у відділеннях судово-медичної гістології, судово-медичної цитології, судово-медичної імунології, судово-медичної токсикології.

Провідні фахівці вказаних підрозділів доброзичливо зустріли студентів, показали можливості гістологічних, цитологічних досліджень тканин органів трупів, особливості токсикологічних досліджень біологічних рідин для встановлення причин та часу смерті.

Також студенти магістратури побували на кафедрі судової медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, де мали змогу ознайомитися із дослідженням кісток та черепа людини, встановлення особливостей нанесення тілесних ушкоджень, що спричинили смерть, прогнозування та ідентифікацію знарядь злочину й отримали інформацію, що слугує для розслідування кримінальних проваджень.

Студенти проявили особливу зацікавленість, задавали питання й отримали кваліфіковані відповіді. Заняття пройшло на високому науково-методичному рівні.

Кафедра криміналістичних експертиз ННІ №2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X