Українська версія сайту

Свято храму мудрості і невичерпних знань

29-09-2017

Якщо книга – це скарб, то бібліотека Навчально-наукового інституту № 2 – скарбниця. Тут завжди можна знайти цікаву інформацію, необхідну у навчальному процесі і повністю зануритися у багатожанрову діяльність.

Чималу роль у житті інституту виконують працівники відділення забезпечення літературою. Завжди привітні і віддані своїй справі, вони беруть безпосередню участь у загальному розвитку усіх представників інституту, роблять усе, аби надати максимальну допомогу кожному, хто її потребує.

Аби висловити вдячність та повагу представникам незамінної професії, відбулося зібрання постійного особового складу, під час якого директор інституту, підполковник поліції Саковський Андрій Анатолійович привітав зі святом – Всеукраїнським Днем бібліотек та вручив подяки хранителям знань.

В рамках свята, у приміщенні бібліотеки організовано символічну виставку, повз яку неможливо пройти без усмішки на обличчі.

Приєднуємося до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередку, який збагачує нас неоціненними скарбами багатовікової  мудрості. Бажаємо Вам усіх благ і уваги ваших читачів! Зі святом бібліотек!                                                                   

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X