Українська версія сайту

Триває співпраця кафедри криміналістичного забезпечення та судових експертиз ННІ № 2 НАВС з Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз

12-02-2019

08 лютого 2019 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз відбувся семінар-навчання для членів Технічного комітету 192 «Судова експертиза», підкомітетів та робочих груп «Організація та проведення робіт з національної стандартизації у сфері судово-експертного забезпечення правосуддя України» за участю представника Національного органу стандартизації Лариси Ваніфатової.

У заходах взяли участь представники експертних установ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України, Національної академії внутрішніх справ, Академії прокуратури та інших відомств.

Від Національної академії внутрішніх справ участь у заході взяли професори кафедри криміналістичного забезпечення та судових експертиз  Олена Воробей та Олександр Садченко.

 

Після проведення семінару-навчання відбулися засідання членів підкомітетів та робочих груп Технічного комітету 192 «Судова експертиза», на яких розглядались проекти Технічних завдань на розроблення проектів національних стандартів, оформлених відповідно до ДСТУ 1.2:2015; а також  обговорювались плани подальшої роботи підкомітетів та робочих груп.

Семінар-навчання, а також засідання комітетів пройшли цікаво і викликали живу дискусію учасників. Таким чином, продовжується плідна співпраця кафедри криміналістичного забезпечення та судових експертиз ННІ № 2  з Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз.

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X