Українська версія сайту

13-04-2018

 11 квітня, з метою забезпечення навчальної дисципліни та дотримання методичних рекомендацій щодо зовнішнього вигляду (дресс-коду) працівників та здобувачів вищої освіти академії, у навчально-науковому інституті № 2 було організовано та проведено огляд зовнішнього вигляду студентів першого курсу.

Під час інспектування, була приділена увага на забезпеченні особового складу інституту форменим одягом, наявності у них студентських квитків та перепусток, а також готовності до відвідування занять, відповідно до навчального плану академії.


Окремо було наголошено на систематичному особистому контролі студентів інституту стосовно виконання вимог щодо свого зовнішнього вигляду, зокрема, що стосується утримання у належному вигляді форменого одягу, правил охайності та культурно-гігієнічних норм як в побуті, так й у навчанні.

Як висновок, можна зазначити, що під час огляду суттєвих порушень щодо зовнішнього вигляду у студентів інституту виявлено не було, а зазначені під час заходу недоліки негайно були усунуті. 

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X