Українська версія сайту

У ННІ № 2 проведено інстуктаж із дотримання здобувачами вищої освіти правил пожежної безпеки

13-04-2018

11 квітня у навчально-науковому інституті № 2 під керівництвом дирекції інституту відбулися загальні збори здобувачів вищої освіти.

Основною метою зустрічі стало ознайомлення курсантів та студентів інституту з положеннями Інструкції про заходи пожежної безпеки у службових приміщеннях НАВС, а також визначення алгоритму першочергових дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Заступником директора інституту Євгеном Білозьоровим, було наголошено на виконанні та дотриманні перемінним особовим складом інституту вимог пожежної безпеки як під час навчання, так й у побуті.

Особлива увага була приділена роз’ясненню правил користування первинними засобами пожежогасіння. Окремо було акцентовано увагу на питаннях організації евакуації особового складу із адміністративного корпусу інституту та гуртожитку.

Керівництво інституту сподівається, що отримана здобувачами вищої освіти інформація щодо дотримання правил пожежної безпеки обов’язково знайде своє відображення в побуті та навчанні кожного вихованця.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X