Українська версія сайту

Урочистості з нагоди випуску поліцейських

06-03-2017

Після чотирьох років напруженого та сумлінного навчання, лави правоохоронців поповнюють майже півтисячі юнаків та дівчат - вихованців Національної академії внутрішніх справ.

Аби розділити радісну мить з випускниками, до академії приїхали не тільки рідні й близькі винуватців свята, а й почесні гості – заступник міністра внутрішніх справ України, полковник поліції Вадим Троян, Голова Національної поліції України, генерал поліції третього рангу Сергій Князєв, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, а також очільники галузевих служб відомства, ветерани та, звісно, керівництво та науково-педагогічний склад НАВС.

На початку заходу, у зв’язку з днем жалоби в Україні, присутні вшанували хвилиною мовчання трагічно загиблих шахтарів.

По тому молоді офіцери отримали довгоочікувані лейтенантські погони.

І ось настає важливий момент – вручення дипломів. З усмішками на обличчях офіцери отримують дипломи бакалаврів, а кращих випускників ректор академії Володимир Чернєй за давньою українською традицією, символічною козацькою зброєю – перначем – долучив до славної когорти захисників правопорядку.

Після того, звертаючись до лейтенантів, Володимир Васильович наголосив: «Дорогі наші випускники! Віднині по праву звертаюся до вас як до колег. Сьогодні важлива подія у вашому житті. Кілька років тому ви зробили непростий вибір і я вдячний вам за те, що ви обрали саме нашу академію, а батьки підтримали вас у цьому. Я знаю, що серед вас багато переможців спартакіад, олімпіад, учасників заходів міжнародного рівня, учасників парадів, народного хору та ансамблю, оркестру барабанщиць, членів юридичних клінік по наданню безоплатної правової допомоги – за все прийміть окремі слова вдячності, адже ви не лише проявили свої різноманітні таланти, а й примножили здобутки та досягнення рідної Альма матер. Сьогодні я хочу побажати вам не зупинятися на досягнутому, а продовжувати долати труднощі допомагаючи всім, хто цього потребує. Дбайте про батьків – вони зробили для вас все можливе. Поважайте старших, ветеранів, вчителів, наставників та колег, адже вони завжди готові допомогти вам та дати слушну пораду. Зараз наша країна переживає непростий період, а багатьом з вас доведеться виконувати завдання на сході країни. Тож поступайте по Закону, будьте справедливими і наполегливими у вашій шляхетній справі. Хай всім вам щастить! У добру путь! Слава Україні!».

 

З мудрими настановами та привітаннями звернулися також заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян, Голова Національної поліції України Сергій Князєв, заступник міністра освіти і науки України Роман Греба.

Стримуючи сльози щастя, вітали героїв дня близькі і рідні, а вони, в свою чергу, дякували батькам та педагогам за мудру науку.

Завершилися урочистості церемонією прощання з Прапором Національної академії.

І ось офіцери урочистим маршем проходять по плацу академії. Багато хто з них вже скоро виконуватиме професійний обов’язок в різних куточках нашої країни, а дехто продовжить навчання аби отримати диплом магістра. Тож нехай їх супроводжує успіх, а доблесне служіння на благо Батьківщини обернеться людською вдячністю за їх шляхетну роботу.

Леонід Кальченко,
фото Дмитра Терешкевича

 

 

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X