Українська версія сайту

В ННІ № 2 ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «МІСЦЕ ТА РОЛЬ ЮРИСТА В МЕХАНІЗМІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ТА СВОБОД ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА»

06-10-2017

На передодні Дня юриста, 4 жовтня 2017 року в навчально-науковому інституті № 2 Національної академії внутрішніх справ, науковим товариством «Сognitio rerum» було проведено круглий стіл на тему: «Місце та роль юриста в механізмі забезпечення прав та свобод людини і громадянина».

Мета наукового заходу направлена на формування у здобувачів вищої освіти розуміння соціальної значимості юриста, престижності та елітності юридичної діяльності, а також усвідомлення особливостей юридичної професії у сфері забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

Круглий стіл розпочав свою роботу о 15 год. в лекційній аудиторії № 202 зі вступного слова директора навчально-наукового інституту № 2 Національної академії внутрішніх справ, кандидата юридичних наук, підполковника поліції Саковського Андрія Анатолійовича. Під час виступу Андрій Анатолійович охарактеризував основні риси професії юриста, звернув увагу присутніх на особливості реалізації службових повноважень у сфері поліцейської діяльності, а також обґрунтував необхідність наближення вітчизняного законодавства до міжнародних стандартів забезпечення прав і свобод людини та громадянина.

У роботі також взяли участь наукові й науково-педагогічні працівники інституту та академії, а також здобувачі вищої освіти. Запрошеними гостями наукового заходу були:

Хальота Андрій Юрійович – професор кафедри конституційного права та прав людини Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції.

Тихомиров Денис Олександрович – доцент кафедри теорії держави та права Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент, майор поліції.

По закінченню заходу, заключне слово було надане заступнику директора навчально-наукового інституту № 2 Національної академії внутрішніх справ, кандидату юридичних наук, доценту, підполковнику поліції Білозьорову Євгену Вікторовичу. Підводячи підсумки, Євген Вікторович подякував усім учасникам та гостям за ґрунтовні доповіді та виступи, а також відзначив, що проведення круглого столу лише підтверджує зацікавленість як здобувачів так й вчених до висвітлення існуючої на практиці проблематики щодо забезпечення прав та свобод людини і громадянина.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X