Українська версія сайту

Відвідування курсантами 1 курсу ННІ № 2 НАВС Центру культури та мистецтв МВС України

31-05-2019

30 травня курсанти 1 курсу ННІ № 2 НАВС разом з начальником курсу підполковником поліції Трибухою Дмитром Володимировичем відвідали виставу «Під прицілом тиші» у Центрі культури та мистецтв МВС України.

Постановка розкриває актуальну тему щодо осіб, які вимушено переміщуються через збройний конфлікт, ворожнечу, систематичні порушення прав людини або стихійні лиха. Її мета – розкрити та наголосити на питанні незахищеності та потребі у допомозі внутрішньо переміщених осіб,  а також ставленні до них людей, які проживають на тій території, куди вони були вимушені переселитися.

П’єса створена за ініціативи Апарату Урядового уповноваженого з питань гендерної політики,  активної участі Народного студентського театру «Вавилон» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, за підтримки Міністерства внутрішніх справ України.

Організована була для працівників апарату Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України, представників  Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, громадських та міжнародних організацій.

Вистава благодійна, усі зібрані кошти будуть передані до благодійного фонду допомоги армії «Повернись живим».

Здобувачі вищої освіти були вражені майстерною грою акторів та зачаровані побаченою картиною, щасливі повернули до інституту, щоб продовжувати готуватися до екзаменів, які вже розпочнуться на наступному тижні.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X