Українська версія сайту

Відзначення Дня Національної поліції України в ННІ № 2!

04-08-2017

 Сьогодні в Україні відзначають День Національної поліції. Свято було встановлено в Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…», згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня2015 року № 693/2015, та відзначається щорічно 4 серпня – у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію».

З цієї нагоди у ННІ № 2 відбулись урочисті заходи. Директор інституту, підполковник поліції Саковський Андрій Анатолійович, за дорученням ректорату, привітав усіх зі святом і надав поради та настанови щодо необхідності вдосконалення стану навчально-наукової діяльності, зміцнення законності та неухильного дотримання службової дисципліни.

Крім того, директор інституту, передав вітання ректора Національної академії внутрішніх справ генерала поліції другого рангу Володимира Чернєя.

Від всього особового та начальницького складу передаємо вітання нашим курсантам, від щирого серця,ї бажаємо відчувати радість пізнання й невпинно прагнути до нових відкриттів. Міцного всім здоров’я, успіхів у навчанні та труді, а найголовніше справжнього щастя та оптимізму!

Зі святом – з Національної поліції України !

ННІ № 2

 

 

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 512 30 34

X
X