Українська версія сайту

Візит здобувачів вищої освіти ННІ №2 до Театру оперети

18-11-2021

17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента, здобувачі вищої освіти ННІ №2 НАВС разом з фахівцем І категорії групи виховної, соціальної роботи та дозвілля майором поліції Катериною Денисенко та науковим співробітником науково-дослідної лабораторії з проблем криміналістичного забезпечення та судової експертології НАВС майором поліції Світланою Охріменко мали можливість відвідати Київський Національний академічний театр оперети.

Візит здобувачів вищої освіти ННІ №2  до Театру оперети

Оперета «Графиня Маріца» визнана однією з найкращих оперет у світі та «найбільш угорською» в творчості Імре Кальмана. Нова сценічна версія у Національній оперети України наближена до сучасного глядача завдяки режисеру-постановнику – народному артисту України, художньому керівнику театру Б.Струтинському.

Курсанти та студенти мали змогу насолодитись неймовірною та приголомшеною грою відомих та талановитих акторів. Відчути магічну силу величезних сольних номерів.

Актори були нагородженні потужними оваціями та оплесками, а глядачі – неймовірними враженнями.

Здобувачі вищої освіти ННІ № 2 НАВС дякують керівництву академії та інституту за можливість відкрити для себе нові шедеври, доторкнутись до мистецтва, позитивно відпочити.

Навчально-науковий інститут № 2 НАВС

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Ірини Бекешкіної, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X