Українська версія сайту

Волонтерський Рух – правопросвітницька робота з вихованцями школи-інтернат

15-11-2018

Курсантське (студентське) самоврядування навчально-наукового інституту № 2 Національної академії внутрішніх справ продовжує свою роботу з дитячими будинками в рамках Волонтерського руху.

14 жовтня 2018 року курсанти відвідали спеціалізовану школу-інтернат № 14 Дніпровського району, з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу, де систематично проводять роботу, спрямовану на попередження аморальної, протиправної, іншої асоціальної поведінки дітей, виявлення будь-якого негативного впливу на їх життя і здоров'я й запобігання такому впливу.

З метою поглибити знання та оборонити дітлахів з небезпечними для життя звичками, здобувачі вищої освіти провели правопросвітницьку бесіду з вихованцями інтернату – учнями 5-9 класів.

Так, у форматі інтерактивної гри, курсанти провели лекцію на тему «Профілактика вживання тютюну, алкоголю, наркотиків та енергетиків серед молоді».

Соціальна робота з дітьми – важливий елемент Волонтерського руху ННІ № 2, що здійснюється систематично та направлена на соціалізацію молодого покоління до дорослого життя.

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X