Українська версія сайту

Вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

07-12-2018

14 грудня в України традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Це пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертого енергоблоку ЧАЕС.

Аби віддати шану людям, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС, 6 грудня 2018 року у навчально-науковому інституті № 2 відбулись загальні збори, на які було запрошено ветерана Національної академії внутрішніх справ Сергія В’ячеславовича Сторожева – колишнього старшого  викладача кафедри спеціальної техніки та оперативно-розшукового документування, який безпосередньо приймав участь у подоланні наслідків аварії.

Сергій В’ячеславович розповів про ті страшні події, які вирували протягом перших днів ліквідації трагедії, про її наслідки, дозволивши курсантам і студентам по-новому переосмислити поняття миру, спокою і процвітання.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, від імені особового складу інституту дякуємо Вам і Вашим рідним, бажаємо міцного здоров'я, терпіння, щастя і удачі, шани і щирої поваги від людей та держави!

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X