Українська версія сайту

Зустріч робочої групи авторського колективу з підготовки практичного посібника в ННІ № 2

06-02-2018

5 лютого 2018 року на території навчально-наукового інституту №2 відбулась зустріч робочої групи авторського колективу з підготовки практичного посібника «Порядок дій в разі виявлення зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв та речовин, наслідки їх застосування».

Головуючим, під час зустрічі, було обрано проректора Національної академії внутрішніх справ, доктора юридичних наук, професора, полковника поліції Чернявського Сергія Сергійовича. За організацію заходу відповідав директор ННІ №2 підполковник поліції Саковський Андрій Анатолійович. Також у роботі групи прийняли участь профільні кафедри та лабораторії НАВС, представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Державного науково-дослідного експертно криміналістичного центру МВС України, Київського обласного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України та Департаменту забезпечення діяльності, пов’язаної з небезпечними матеріалами НП України.

В ході зустрічі обговорювались організаційні питання роботи над посібником, визначено його робочу назву та орієнтовний зміст, окреслено проблематику, яку планується розкрити.

За підсумками зустрічі прийнято рішення про необхідність додаткового залучення до роботи над посібником представників Головного слідчого управління НП України, Вибухотехнічної служби НП України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій МВС України.

Окреслені умовні строки виконання. Роботу над практичним посібником розпочато!

ННІ № 2

 

Важливо

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

02183, м. Київ, вул. Генерала Карбишева, буд.3

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnipfekp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 32

X
X